Vladimír Špidla

Vladimír Špidla

Ředitel Masarykovy demokratické akademie

4. předseda vlády České republiky v období 12. července 2002 – 4. srpna 2004

3. ministr práce a sociálních věcí ČR  v období 22. července 1998 – 15. července 2002

10. evropský komisař pro zaměstnanost, sociální věci a rovné příležitosti v období 22. listopadu 2004 – 9. února 2010

12. předseda ČSSD v období 7. dubna 2001 – 26. června 2004

Adresa: OVV ČSSD Praha 4, Hvězdova 1594/19, 140 00 Praha 47

NAŠI LIDÉ

Dominika Krejčová

Dominika Krejčová

Zastupitelka MČ Praha 4
Karel Šplíchal

Karel Šplíchal

Zatupitel MČ Praha 4
Pavel Kadleček

Pavel Kadleček

Místopředseda OVV ČSSD Praha 4
Pavel Traub

Pavel Traub

Volební manažer ČSSD Praha 4