Kandidátní listina ČSSD a nezávislí:  Solidarita pro Prahu 4 byla podána

Kandidátní listina ČSSD a nezávislí: Solidarita pro Prahu 4 byla podána

Sociální demokracie vstoupila do boje o radnici největší městské části v hlavním městě. Do komunálních voleb přihlásila kandidátku „ČSSD a nezávislí: Solidarita pro Prahu 4“. Lídrem a kandidátem na starostu je Petr Horálek, ekonom a železničář, který v minulosti působil též jako radní pro sociální a zdravotní věci. Na kandidátce jsou členové sociální demokracie, nezávislí i jedna členka hnutí Budoucnost.

Ve středu 13. července 2022 byla řádně podána kandidátka „ČSSD a nezávislí: Solidarita pro Prahu 4“. Tímto aktem se sociální demokracie přihlásila do souboje, ve kterém voliči rozhodnou o budoucím složení zastupitelstva největší městské části v Praze, ve které žije až 140 tisíc lidí. Lídrem kandidátky je Petr Horálek (45 let), který v minulosti pracoval jako ekonom, novinář a také jako radní Prahy 4 pro sociální a zdravotní oblast. V současnosti působí v drážním prostředí.

V první desítce dále kandidují Filip Outrata, Pavel Traub, Petr Pravda, Šimon Pokorný, Miroslav Langer, Jiřina Růžičková, Miloš Hájek, Ondřej Hatina a Marča Arichteva. Na kandidátce se kromě členů ČSSD nachází i dvanáct nezávislých a jedna členka hnutí Budoucnost. Komunální volby proběhnou 23. a 24. září.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>